ADWOKAT JĘDRZEJ ŁOPATTO

Adwokat Jędrzej Łopatto – najmłodszy stażem członek Kancelarii Adwokackich Łopatto. Jest absolwentem Wydziału Humanistycznego oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Studia prawnicze ukończył w 2014 roku obroną pracy magisterskiej z zakresu funkcjonowania spółek akcyjnych. Aplikację adwokacką rozpoczął w 2015 roku. W 2010 roku ukończył kurs mediatora. Jeszcze w trakcie studiów odbył praktykę w Banku Gospodarstwa Krajowego. Egzamin adwokacki zdał z wyróżnieniem w 2018 r. Od 2021 r. jest sędzią Sądu Dyscyplinarnego przy Szczecińskiej Izbie Adwokackiej.

Główna siedziba Kancelarii mieści się w Szczecinie. Umożliwia to sprawną obsługę Klientów z całego regionu, w tym Stargardu, Polic, Gryfina, Gryfic, Świnoujścia czy Kołobrzegu. Filia Kancelarii znajduje się w jego rodzinnym Choszcznie.

Jego zawodowe zainteresowania skupiają się wokół prawa spółek handlowych, prawa ochrony własności intelektualnej, szeroko pojętego prawa nieruchomości, prawa spadkowego oraz prawa karnego, przede wszystkim gospodarczego i skarbowego. Adwokat Jędrzej Łopatto od lat buduje swoje doświadczenie w obsłudze firm oraz instytucji takich jak stowarzyszenia i fundacje. Dzięki temu doskonale zdaje sobie sprawę, że Klienci instytucjonalni oczekują zarówno pomocy typowo prawnej, jak również doradztwa w innych aspektach biznesowych.

Prywatnie adwokat Jędrzej Łopatto uwielbia podróżować oraz poddawać się emocjom sportowym – jako zawodnik (golfista i biegacz) oraz kibic (piłka nożna). Interesuje się psychologią społeczną oraz polityką międzynarodową.

Kontakt:

tel. kom.: + 48 695 898 379

e-mail: jedrzej@lopatto.pl