ADWOKAT KATARZYNA ŁOPATTO-CENDROWSKA

Egzamin adwokacki  zdała w roku 2010. W trakcie studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego czynnie angażowała się w działalność Studenckiej Poradni Prawnej, uczestniczyła w programie praktyk studenckich Leonardo da Vinci, podczas którego miała możliwość praktykowania w Kancelarii Adwokackiej na Cyprze.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności kontraktach handlowych oraz prawie rodzinnym. Od początku praktyki adwokackiej obsługuje jednostki z sektora administracji publicznej, w tym ośrodki pomocy społecznej, spółdzielnie mieszkaniowe i produkcyjne oraz spółki prawa handlowego. Wielokrotnie zajmowała się zamówieniami realizowanymi w ramach projektów finansowanych ze środków UE. Czynnie zaangażowana w pomoc ofiarom przemocy w rodzinie oraz samotnym matkom. Jej celem życiowym, którym kieruje się także w pracy, jest pragnienie ciągłego rozwoju osobistego, jak i zawodowego.

Czas wolny najchętniej spędza z rodziną,  podróżując i uprawiając sport, przede wszystkim bieganie, pływanie oraz kolarstwo.

 

 

Kontakt:

tel. kom.: + 48 501 632 017

e-mail: katarzyna@lopatto.pl