ADWOKAT MIROSŁAW ŁOPATTO

W 1978 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jako magistrant prof. Zygmunta Ziembińskiego, wybitnego teoretyka prawa i logika.

Od 1982 roku zawodowo związany ze Szczecinem. Po ukończeniu aplikacji sądowej w ówczesnym Sądzie Wojewódzkim w Szczecinie, w 1985 roku, podjął aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie, po której rozpoczął praktykę adwokacką. Od 1992 roku prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką. W latach 1992 – 2016 nieprzerwanie członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie. Odznaczony odznaczeniem „Adwokatura Zasłużonym”.

Doświadczony cywilista oraz karnista. Jako adwokat współtworzył bądź obsługiwał pod względem prawnym wiele podmiotów gospodarczych zlokalizowanych na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Świadczy usługi prawne na rzecz spółek prawa handlowego, spółdzielni, a także szpitali.

Pasjonat i propagator golfa. Wielokrotny zdobywca trofeów w zawodach golfowych – zarówno ogólnodostępnych, jak i prawniczych.

Kontakt:

tel. kom.: + 48 601 468 898

e-mail: miroslaw@lopatto.pl