Prawo rodzinne – kancelaria w Szczecinie

Prawo rodzinne to gałąź prawa cywilnego, obejmująca stosunki między małżonkami, rodzicami i dziećmi. Mając na uwadze, że dotyczą one rodzinnych spraw osobistych, mogą Państwo liczyć na pełne zrozumienie z naszej strony oraz dyskrecję w działaniach. Współpraca z nami obejmuje pełne reprezentowanie Państwa w sądzie, wsparcie wiedzą prawniczą oraz asystę w pozyskiwaniu niezbędnych dowodów w toczących się sprawach.

Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie:

  • podziału majątku małżonków,
  • alimentów,
  • rozwodu,
  • separacji,
  • władzy rodzicielskiej,
  • kontaktów z dziećmi.

 

Adwokat od rozwodów w Szczecinie

Jeżeli poszukują Państwo adwokata od rozwodów, to zapraszamy na konsultację w naszej Kancelarii w Szczecinie. Pomagamy w przygotowaniach do sprawy rozwodowej, w przypadkach gdy Klient stara się o uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie oraz za porozumieniem stron. Opracowujemy strategię, sporządzamy pisma i reprezentujemy Klienta aż do rozstrzygnięcia sprawy. Adwokaci z Kancelarii Łopatto zajmują się też sprawami o alimenty, kwestiami majątkowymi oraz służą pomocą podczas ustalania kwestii związanych z władzą rodzicielską.

 

Adwokat rodzinny – Szczecin

W przypadku, gdy nie jest możliwe polubowne rozwiązanie problemu związanego z prawnymi relacjami w rodzinie, warto zdecydować się na pomoc adwokata rodzinnego, który będzie wsparciem w uzyskaniu prawnych postanowień związanych ze stanem cywilnym, opieką nad dziećmi czy też podziałem majątku po rozstaniu małżonków. W ramach współpracy z Państwem zawsze staramy się doprowadzić do jak najszybszego uzyskania satysfakcjonującego rozwiązania danej sprawy. Nasi adwokaci mają wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego, dlatego ich pomoc bywa nieoceniona szczególnie w trudnych przypadkach, kiedy polubowne rozwiązanie problemu nie jest możliwe. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie służymy Państwu naszą wiedzą i wsparciem.